| Tip | pentru smartphone |
| Material | plastic |
| Greutate maximă suportată | 0.21 kg |
| Unghiul de rotație | 320° |
| Unghiul de înclinare | 320° |
| Max. lățimea telefonului | 84 mm |
| Conexiune | Bluetooth |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Ore de lucru | 10 |
| Design pliabil | da |
| Dimensiuni | 323x118x111 mm |
| Greutate | 428 g |
| Producător | Joby |
| Cod EAN | 817024016562 |









