| Tip | pentru camere |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 10 Ohm |
| Sensibilitate | -16 dB |
| Raport semnal/zgomot | 75 dB |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (LxH) | 115x58x112 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Joby |
| Cod EAN | 8024221712155 |









