| Tip | Trepied |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | smartphone |
| Înălţime maximă | 155 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 43.5x10.7x10.7 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Numărul de picioare | 3 |
| Raza de înclinare | -90 +90 ° |
| Greutate maximă suportată | 1.5 kg |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.2 kg |
| Producător | Joby |
| Cod EAN | 8024221717914 |









