| Tip | trepied |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | camera , smartphone |
| Înălţime maximă | 155 cm |
| Înălţime minimă | 14 cm |
| Lungime pliat | 41 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 8 kg |
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Greutate | 1.6 kg |
| Greutatea brută | 2.27 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4719856249513 |









