| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 163 cm |
| Înălţime minimă | 23.6 cm |
| Lungime pliat | 46.5 cm |
| Cap trepied | cap video |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 26 mm |
| Raza de înclinare | 360 ° |
| Greutate maximă suportată | 6 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.68 kg |
| Greutatea brută | 2 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4948271737491 |









