| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 150 cm |
| Înălţime minimă | 22.3 cm |
| Lungime pliat | 43.4 cm |
| Cap trepied | cap video |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 23 mm |
| Raza de înclinare | 90 ° |
| Greutate maximă suportată | 5 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.56 kg |
| Greutatea brută | 1.9 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4948271737477 |









