| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Înălţime maximă | 153 cm |
| Înălţime minimă | 58 cm |
| Cap trepied | 3D |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 20 mm |
| Greutate maximă suportată | 3 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 0.99 kg |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4007249040961 |









