| Tip | trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 57.7 cm |
| Înălţime minimă | 27.2 cm |
| Lungime pliat | 25.9 cm |
| Cap trepied | cap video |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 23 mm |
| Raza de înclinare | 90 ° |
| Greutate maximă suportată | 3 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Greutate | 1.11 kg |
| Greutatea brută | 1.4 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4719856252643 |









