| Tip | monopod |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 179 cm |
| Înălţime minimă | 65 cm |
| Lungime pliat | 66 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 3 kg |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu , plastic |
| Greutate | 1.16 kg |
| Altele | 2 picioare interschimbabile |
| Producător | Bresser |
| Cod EAN | 4007922036533 |









