| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 130 cm |
| Înălţime minimă | 20.8 cm |
| Lungime pliat | 48 cm |
| Cap trepied | cap video |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 26 mm |
| Raza de înclinare | 360 ° |
| Greutate maximă suportată | 10 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 2.6 kg |
| Greutatea brută | 3.1 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4719856250588 |









