| Tip | trepied |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | camera , smartphone |
| Înălţime maximă | 140 cm |
| Înălţime minimă | 13.5 cm |
| Lungime pliat | 126 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Greutate | 1.3 kg |
| Greutatea brută | 1.82 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4719856249520 |









