| Tip | trepied |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | camera , smartphone |
| Înălţime maximă | 136 cm |
| Înălţime minimă | 11 cm |
| Lungime pliat | 33 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Raza de înclinare | -91 +40 ° |
| Greutate maximă suportată | 4 kg |
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Greutate | 1 kg |
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4719856248905 |









