Caracteristici generale
| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto ,
video |
| Dispozitive compatibile | smartphone ,
tabletă |
| Înălţime maximă | 106 cm |
| Înălţime minimă | 36.5 cm |
| Lungime pliat | 36 cm |
| Cap trepied | 3D |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 0.5 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | maro |
| Greutate | 0.52 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.6 kg |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4007249046192 |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied Hama for Smartphone/Tablet 106 3D (4619) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.