Caracteristici generale
| Tip | trepied |
| Destinatie | foto ,
video |
| Dispozitive compatibile | smartphone |
| Înălţime maximă | 33 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 34.5x8.1x7 cm |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 1 kg |
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Greutate | 0.25 kg |
| Echipamente | Stand GorillaPod 1K ,
Clip pentru smartphone GripTight ,
Microfon Wavo Mobile ,
montaj amortizor ,
deflector de vânt Windjammer ,
cablu TRS ,
cablu TRRS ,
caz |
Alte informații
| Producător | Joby |
| Cod EAN | 8024221710533 |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied Joby GorillaPod Creator Kit (JB01729-BWW) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.