Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android ,
iOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Durată de redare cu husă | 35 h |
| Capacitatea a baterielor | 40 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 320 mAh |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 58x49x25 mm |
| Greutate | 50 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474798527 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco EQ2 Thought Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.