| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Разъемы | Lightning , Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.18 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007655477 |









