Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale ,
full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | MacOS ,
Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 30 h:m |
| Timp de așteptare | 120 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 182x170x76 mm |
| Greutate | 143 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007671439 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco W114 Magic Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.