| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | USB Type-C |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 45 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 400 mAh |
| Culoare | albastru |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007650366 |









