Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android ,
iOS |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 9 h:m |
| Durată de redare cu husă | 40 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 41 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 510 mAh |
| Culoare | alb |
| Dimensiune | 33x17x18 mm |
| Greutate | 33 g |
Alte informații
| Producător | Huawei |
| Cod EAN | 6942103101359 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Huawei FreeBuds SE 2 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.