| Tip | full-size , supra-aurale |
| Platformă | Play Station , Windows , Nintendo Switch , XBOX , iOS , Android |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 32 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20-20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1 |
| Durată de redare | 30 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | roz |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281986178 |









