| Tip | intraauriculare |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | USB Type-C |
| Durată de redare | 40 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 70 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 850 mAh |
| Culoare | bej |
| Greutate | 12 g |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281961625 |









