| Tip | supra-aurale |
| Platformă | MacOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 32 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 10 - 40000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 10 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 40000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | USB Type-C |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 150 g |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130023262 |









