Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 12 h:m |
| Durată de redare cu husă | 50 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 80 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 800 mAh |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 88x66x32 mm |
| Greutate | 78.8 g |
Alte informații
| Producător | Joyroom |
| Cod EAN | 6956116720391 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Joyroom JR-OE4 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.