Caracteristici generale
| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Max. putere de încărcare | 25 W |
| Conectori de intrare | USB x2 ,
USB Type-C |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 150x70x16.5 mm |
| Greutate | 249 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Joyroom |
| Cod EAN | 6956116717452 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Joyroom JR-PBF20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.