| Tip | supra-aurale |
| Platformă | MacOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | jack (6.3 mm) |
| Culoare | alb |
| Producător | Kurzweil |









