| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | MacOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 32 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 50 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 50 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Lungime cablu | 1.8 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 152x196x86 mm |
| Greutate | 223 g |
| Greutatea brută | 0.42 kg |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 195892099888 |









