Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Reglarea frecvenței | analog |
| Recepție | FM |
| Gama de frecvență FM | 87.5-108 MHz |
| Tip de alimentare | priza |
| Baterii | 1.5 |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 160 x 93 x 270 mm |
| Greutate | 1.29 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.56 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460206826 |
Specificațiile și imaginile produsului Radio portabil Muse M-152 RC Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.