| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Frecvență minimă | 30 Hz |
| Frecvență | 17000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 350 Ohm |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 140 dB |
| Buton de introducere | da |
| Разъемы | XLR |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 325 g |
| Dimensiuni (LxH) | 182х50 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electro-Voice |









