| Tip | instrumental |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 200 Ohm |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 146 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 178.6 g |
| Dimensiuni (LxH) | 143x21 mm |
| Producător | Electro-Voice |









