| Tip | instrumental |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Frecvență minimă | 80 Hz |
| Frecvență | 16500 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 350 Ohm |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 140 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 194 g |
| Dimensiuni (LxH) | 48.5х139х48.5 mm |
| Producător | Electro-Voice |









