| Tip | instrumental |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Frecvență minimă | 70 Hz |
| Frecvență | 18000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 350 Ohm |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 140 dB |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 309 g |
| Dimensiuni (LxH) | 144.1х72.5х56 mm |
| Producător | Electro-Voice |









