Caracteristici generale
| Standart | 2 |
| Puterea consumată | 240 W |
| Impendanța boxelor | 4 ohm |
| Frecvența de răspuns | 80 Hz - 15000 Hz |
| Raportul semnal/zgomot | 75 дБ |
| Distortion | 0,5 % |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 420x320x88 mm |
| Greutate | 10.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMC |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator AMC MMA 240X Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.