| Tip | supra-aurale , full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | MacOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 200x195x103 mm |
| Greutate | 610 g |
| Greutatea brută | 0.61 kg |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 195892099864 |









