| Cu sertare | da |
| Locație | de colț , linear |
| Lățime | 106 cm |
| Adâncime | 41.2 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 106x78x41.2 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | atelier deschis |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | atelie deschis , alb |
| Greutate | 36 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997915050 |









