| Seria | Nitro |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar votan |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Număr de saltare | 3 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 160.1 cm |
| Inălțime | 80 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009020007226, 2280388370010 |









