Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 14 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1200 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip procesor | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesor | R5-7530U |
| Număr de nuclee | 6 |
| Frecvență procesor | 2 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.5 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | AMD Radeon Graphics |
| Capacitatea bateriei | 57 Wh |
| Port HDMI
?
| da |
| USB type C | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | negru |
| Dimensiuni | 313x219.3x17.99 mm |
| Greutate | 1.43 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 198153853281 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 Black (R5 7530U 16Gb 512Gb) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.