| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de circulaţie |
| Debit maxim | 2.6 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 4 m |
| Putere | 20 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 95 °C |
| Greutate | 2.3 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 130х124х136 mm |
| Altele | Lungime de montare 130mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Imp Pumps |









