| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | vortex |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 70 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 60 °C |
| Greutate | 10 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 179x138x285 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |








