| Tip | electric |
| Instalare | de suprafaţă |
| Putere | 1300 W |
| Materialul carcasei | inox/plastic |
| Debit maxim | 6500 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Presiune maxima | 6 bar |
| Clasa de protecție | IPX4 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Altele | Bluetooth |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Gardena |









