| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 800х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 330х436 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 160х345 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 120 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | grafit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Aquasanita Helika |









