| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 780х490 mm |
| Adâncime cuvă | 215 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 0.8 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Bohm |









