| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 780х430 mm |
| Dimensiuni cuvă | 380х375 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 330х330 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | auriu |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Grosime | 0.9 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
| Producător | Fabiano |








