| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 610x460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 544x394 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | titaniu |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 202109205809 |









