Caracteristici generale
| Extensibil | nu |
| Forma blatului | ovală |
| Lungime | 180 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 180x90 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numărul de locuri | 8 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material blat | PAL |
| Culoare blat | nuc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hanah Home |
| Cod EAN | 8684283850068 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Hanah Home Sablin Milano Walnut sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.