Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma blatului | ovală |
| Lungime | 160 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 160x89.5 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 200x89.5 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Numărul de locuri | 6 ,
10 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material blat | PAL |
| Culoare blat | nuc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 55 kg |
| Producător | Hanah Home |
| Cod EAN | 8684284234805 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Hanah Home Sorell Milano Walnut sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.