Caracteristici generale
| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 126.8 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Înălțime | 103.8 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 126.8x103.8x65 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | alb |
| Greutate | 66.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997339559 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит Комфорт-5 Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.