Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 130 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 130x73.6x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885017323 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит Учитель Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.