Caracteristici generale
| Serie | Trendy |
| Lăţime | 100 mm |
| Înălţime | 590 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trendy Domino 11040 Black/White 24x59x10cm GTR002222 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.