| Tip | universal 3 în 1 |
| Leagăn în set | da |
| Scaun auto | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | poliuretan |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | violet |
| Material tapițerie | piele eco , textil |
| Material șasiu | magneziu anodizat |
| Greutate | 9.4 kg |
| Greutatea șasiului | 5.3 kg |
| Greutate landou | 4.1 kg |
| Greutate bloc de plimbare | 3.5 kg |
| Greutate scaun auto | 3.45 kg |
| Pelerina pe picioare | da |
| Geantă pentru mamă | da |
| Dimensiune pliată | 56х54х22 cm |
| Țara de producere | Bulgaria |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 2600000095235 |









