| Tip set | 2 persoane |
| Material | bumbac , poliester |
| Structura țesăturii | 20 % poliester , 80 % bumbac |
| Elemente in set | 4 |
| Dimensiune husă de pilotă | 200x220 cm |
| Dimensiune cearșaf | 220x240 cm |
| Dimensiunea feței de pernă | 50x70 cm |
| Numarul fata de perna | 2 |
| Desen | geometric |
| Culoare de baza | rosu , gri |
| Ambalaj de cadou | da |
| Țara de producere | Turcia |
| Producător | Newhome |
| Cod EAN | 2009997911632 |









